DEPREM TESTİ

DEPREM DAYANIKLILIK TESTİ

DEPREM RİSK RAPORU

RİSKLİ YAPI TESPİT RAPORU

DEPREM PERFORMANS ANALİZİ VEREN FİRMALAR

 

Fatih Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır

Başbek Müh. Bina Güçlendirme, Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır işlerinde kaliteli hizmet anlayışıyla ve uzman kadrosuyla Fatih bölgesinde hizmet veren deneyimli bir firmadır.

 

Fatih Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır firması olarak biz,

 • Fatih DEPREM TESTİ
 • Fatih DEPREM DAYANIKLILIK TESTİ
 • Fatih DEPREM RİSK RAPORU
 • Fatih RİSKLİ YAPI TESPİT RAPORU
 • Fatih DEPREM PERFORMANS ANALİZİ VEREN FİRMALAR
 • Fatih DEPREM PERFORMANS ANALİZİ FİYATI
 • Fatih BİNA GÜÇLENDİRMESİ YAPAN FİRMALAR
 • Fatih FRP GÜÇLENDİRME
 • Fatih BİNA GÜÇLENDİRME FİYATLARI
 • Fatih BİNA GÜÇLENDİRMESİ İŞE YARAR MI
 • Fatih BİNA GÜÇLENDİRMESİ NASIL YAPILIR
 • Fatih BİNA GÜÇLENDİRME YÖNTEMLERİ
 • Fatih GÜÇLENDİRME DEVLET DESTEĞİ

hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sağlıyoruz.

 

Fatih Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır denildiği zaman sektördeki lider konumumuz ile ilerlerken, sizlere en uygun Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli destekler ve çözümler sunuyoruz. Bizlere Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır için Fatih bölgesinden ulaşabilirsiniz; yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Başbek Müh. Bina Güçlendirme, yılların verdiği deneyim ve sektör gücüyle Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır hizmeti vermektedir.
 

 

 

Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır Denildiğinde Akla Gelen Fatih Lider Firması - Başbek Müh. Bina Güçlendirme

Sektörün öncü firmalarından olan Başbek Müh. Bina Güçlendirme, DEPREM TESTİ , DEPREM DAYANIKLILIK TESTİ , DEPREM RİSK RAPORU, RİSKLİ YAPI TESPİT RAPORU , DEPREM PERFORMANS ANALİZİ VEREN FİRMALAR , DEPREM PERFORMANS ANALİZİ FİYATI, BİNA GÜÇLENDİRMESİ YAPAN FİRMALAR, FRP GÜÇLENDİRME, BİNA GÜÇLENDİRME FİYATLARI, BİNA GÜÇLENDİRMESİ İŞE YARAR MI, BİNA GÜÇLENDİRMESİ NASIL YAPILIR , BİNA GÜÇLENDİRME YÖNTEMLERİ , GÜÇLENDİRME DEVLET DESTEĞİ, hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. Başbek Müh. Bina Güçlendirme, 7 gün, 24 saat müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Firmamız, Türkiye'nin her yerinde vermiş olduğu hizmetlerde tamamen müşteri memnuniyetini ve konforunu, güvenini ve sevgisini kazanmayı prensip edinmiş olup, bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini müşterilerine sunmakta.

Bizlerden Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır satın almak için Fatih ve diğer bölgelerden 365 gün ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Fatih Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır - Başbek Müh. Bina Güçlendirme

Riskli Yapı Tespiti İçin İstenen Evraklar

 

Başvuru Formu

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Emlak Vergi Beyannamesi

Tapu Belgesi ve güncel Tapu Takyidat Belgesi

Belediyeden UAVT Yazısı – Yerleşim Yeri Adresi Doğrulama Yazısı

( Başvuru vekaleten yapılacaksa “6306 sayılı kanun kapsamında ilgili idarelere verilmek üzere Tapu dairesinden güncel tapu belgesi, çap, aplikasyon, tescil bildirimi; ilgili kurumlardan imar durumu, emlak beyannamesi, binaya ait arşivdeki projeleri ve arşiv evraklarını almaya; kira yardımı almaya yetkilidir” ibaresi geçmelidir.)

Lisanslı firmanın İl Müdürlüğü’ne başvuru dilekçesi

Riskli Yapı Tespiti Analiz Hesap Raporu

 

 

Riskli Yapı Başvuru Dilekçe Örneği

 

Web sitemizden indirebilirsiniz.

……./..…./202….

 

T.C. ………………………. VALİLİĞİ

İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ

 

ALT YAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ’NE

Konu: Riskli Yapı Tespit Hesap Raporunun Onayı

 

……………..İli, ……………….İlçesi, ……………………………………………mahallesi, ………….cadde,

…………………..sokak, No: ………, ……………….pafta, ………………..ada, ………………………..parsel numaralı yerde bulunan binamız için Riskli Yapı Tespit Hesabı Bakanlığınızca Lisanslandırılmış ……………………………………………………………………………………………………………………….’ne hazırlattık. Binamıza ait Riskli Yapı Tespit Analiz Hesap Raporu’nun incelenerek gereğinin yapılmasını arz ederiz.

 

 

Saygılarımızla

 

Ad Soyad

İmza

Ek: Riskli Yapı Tespit Hesap Raporu

İletişim (Adres):

LİSANSLI FİRMA BİLGİLERİ :

 

 

Fatih Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır İletişim

Fatih bölgesinde Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başbek Müh. Bina Güçlendirme olarak biz sizlere, DEPREM TESTİ , DEPREM DAYANIKLILIK TESTİ , DEPREM RİSK RAPORU, RİSKLİ YAPI TESPİT RAPORU , DEPREM PERFORMANS ANALİZİ VEREN FİRMALAR , DEPREM PERFORMANS ANALİZİ FİYATI, BİNA GÜÇLENDİRMESİ YAPAN FİRMALAR, FRP GÜÇLENDİRME, BİNA GÜÇLENDİRME FİYATLARI, BİNA GÜÇLENDİRMESİ İŞE YARAR MI, BİNA GÜÇLENDİRMESİ NASIL YAPILIR , BİNA GÜÇLENDİRME YÖNTEMLERİ , GÜÇLENDİRME DEVLET DESTEĞİ, hizmetleri sunuyoruz. Siz de Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır hizmeti almak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere

0537 701 37 91 telefonundan ulaşabilirsiniz.
 

Fatih Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır fiyatı, Fatih Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır fiyatları, Fatih Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır uygun, Fatih Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır fiyatları 2020, Fatih Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır 2020 fiyatları, Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır Fatih fiyatları, Fatih Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır, Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır Fatih, Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır al, Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır fiyat, Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır Fatih hizmet, Bina Güçlendirmesi Nasıl Yapılır uygun

Paylaş