DEPREM TESTİ

DEPREM DAYANIKLILIK TESTİ

DEPREM RİSK RAPORU

RİSKLİ YAPI TESPİT RAPORU

DEPREM PERFORMANS ANALİZİ VEREN FİRMALAR

 

Güzelbahçe Bina Güçlendirme Yöntemleri

Başbek Müh. Bina Güçlendirme, Bina Güçlendirme Yöntemleri işlerinde kaliteli hizmet anlayışıyla ve uzman kadrosuyla Güzelbahçe bölgesinde hizmet veren deneyimli bir firmadır.

 

Güzelbahçe Bina Güçlendirme Yöntemleri firması olarak biz,

 • Güzelbahçe DEPREM TESTİ
 • Güzelbahçe DEPREM DAYANIKLILIK TESTİ
 • Güzelbahçe DEPREM RİSK RAPORU
 • Güzelbahçe RİSKLİ YAPI TESPİT RAPORU
 • Güzelbahçe DEPREM PERFORMANS ANALİZİ VEREN FİRMALAR
 • Güzelbahçe DEPREM PERFORMANS ANALİZİ FİYATI
 • Güzelbahçe BİNA GÜÇLENDİRMESİ YAPAN FİRMALAR
 • Güzelbahçe FRP GÜÇLENDİRME
 • Güzelbahçe BİNA GÜÇLENDİRME FİYATLARI
 • Güzelbahçe BİNA GÜÇLENDİRMESİ İŞE YARAR MI
 • Güzelbahçe BİNA GÜÇLENDİRMESİ NASIL YAPILIR
 • Güzelbahçe BİNA GÜÇLENDİRME YÖNTEMLERİ
 • Güzelbahçe GÜÇLENDİRME DEVLET DESTEĞİ

hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmetler sağlıyoruz.

 

Güzelbahçe Bina Güçlendirme Yöntemleri denildiği zaman sektördeki lider konumumuz ile ilerlerken, sizlere en uygun Bina Güçlendirme Yöntemleri fiyatları ile hızlı, kaliteli ve güvenli destekler ve çözümler sunuyoruz. Bizlere Bina Güçlendirme Yöntemleri için Güzelbahçe bölgesinden ulaşabilirsiniz; yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Başbek Müh. Bina Güçlendirme, yılların verdiği deneyim ve sektör gücüyle Bina Güçlendirme Yöntemleri hizmeti vermektedir.
 

 

 

Bina Güçlendirme Yöntemleri Denildiğinde Akla Gelen Güzelbahçe Lider Firması - Başbek Müh. Bina Güçlendirme

Sektörün öncü firmalarından olan Başbek Müh. Bina Güçlendirme, DEPREM TESTİ , DEPREM DAYANIKLILIK TESTİ , DEPREM RİSK RAPORU, RİSKLİ YAPI TESPİT RAPORU , DEPREM PERFORMANS ANALİZİ VEREN FİRMALAR , DEPREM PERFORMANS ANALİZİ FİYATI, BİNA GÜÇLENDİRMESİ YAPAN FİRMALAR, FRP GÜÇLENDİRME, BİNA GÜÇLENDİRME FİYATLARI, BİNA GÜÇLENDİRMESİ İŞE YARAR MI, BİNA GÜÇLENDİRMESİ NASIL YAPILIR , BİNA GÜÇLENDİRME YÖNTEMLERİ , GÜÇLENDİRME DEVLET DESTEĞİ, hizmetleri ile hem müşteri memnuniyetini, hem de artan tecrübe, birikim ve deneyimler ile daha kaliteli bir hizmeti sizlerle buluşturuyor. Başbek Müh. Bina Güçlendirme, 7 gün, 24 saat müşterilerine hizmet vermekten gurur duyar.

Firmamız, Türkiye'nin her yerinde vermiş olduğu hizmetlerde tamamen müşteri memnuniyetini ve konforunu, güvenini ve sevgisini kazanmayı prensip edinmiş olup, bu hizmetlerde de kalitenin en iyisini müşterilerine sunmakta.

Bizlerden Bina Güçlendirme Yöntemleri satın almak için Güzelbahçe ve diğer bölgelerden 365 gün ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

Güzelbahçe Bina Güçlendirme Yöntemleri - Başbek Müh. Bina Güçlendirme

Riskli Yapı Tespiti İçin İstenen Evraklar

 

Başvuru Formu

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

Emlak Vergi Beyannamesi

Tapu Belgesi ve güncel Tapu Takyidat Belgesi

Belediyeden UAVT Yazısı – Yerleşim Yeri Adresi Doğrulama Yazısı

( Başvuru vekaleten yapılacaksa “6306 sayılı kanun kapsamında ilgili idarelere verilmek üzere Tapu dairesinden güncel tapu belgesi, çap, aplikasyon, tescil bildirimi; ilgili kurumlardan imar durumu, emlak beyannamesi, binaya ait arşivdeki projeleri ve arşiv evraklarını almaya; kira yardımı almaya yetkilidir” ibaresi geçmelidir.)

Lisanslı firmanın İl Müdürlüğü’ne başvuru dilekçesi

Riskli Yapı Tespiti Analiz Hesap Raporu

 

 

Riskli Yapı Başvuru Dilekçe Örneği

 

Web sitemizden indirebilirsiniz.

……./..…./202….

 

T.C. ………………………. VALİLİĞİ

İL ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK MÜDÜRLÜĞÜ

 

ALT YAPI VE KENTSEL DÖNÜŞÜM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ’NE

Konu: Riskli Yapı Tespit Hesap Raporunun Onayı

 

……………..İli, ……………….İlçesi, ……………………………………………mahallesi, ………….cadde,

…………………..sokak, No: ………, ……………….pafta, ………………..ada, ………………………..parsel numaralı yerde bulunan binamız için Riskli Yapı Tespit Hesabı Bakanlığınızca Lisanslandırılmış ……………………………………………………………………………………………………………………….’ne hazırlattık. Binamıza ait Riskli Yapı Tespit Analiz Hesap Raporu’nun incelenerek gereğinin yapılmasını arz ederiz.

 

 

Saygılarımızla

 

Ad Soyad

İmza

Ek: Riskli Yapı Tespit Hesap Raporu

İletişim (Adres):

LİSANSLI FİRMA BİLGİLERİ :

 

 

Güzelbahçe Bina Güçlendirme Yöntemleri İletişim

Güzelbahçe bölgesinde Bina Güçlendirme Yöntemleri hizmeti almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başbek Müh. Bina Güçlendirme olarak biz sizlere, DEPREM TESTİ , DEPREM DAYANIKLILIK TESTİ , DEPREM RİSK RAPORU, RİSKLİ YAPI TESPİT RAPORU , DEPREM PERFORMANS ANALİZİ VEREN FİRMALAR , DEPREM PERFORMANS ANALİZİ FİYATI, BİNA GÜÇLENDİRMESİ YAPAN FİRMALAR, FRP GÜÇLENDİRME, BİNA GÜÇLENDİRME FİYATLARI, BİNA GÜÇLENDİRMESİ İŞE YARAR MI, BİNA GÜÇLENDİRMESİ NASIL YAPILIR , BİNA GÜÇLENDİRME YÖNTEMLERİ , GÜÇLENDİRME DEVLET DESTEĞİ, hizmetleri sunuyoruz. Siz de Bina Güçlendirme Yöntemleri hizmeti almak için ve detaylı bilgiye ulaşmak için bizlere

0537 701 37 91 telefonundan ulaşabilirsiniz.
 

Güzelbahçe Bina Güçlendirme Yöntemleri fiyatı, Güzelbahçe Bina Güçlendirme Yöntemleri fiyatları, Güzelbahçe Bina Güçlendirme Yöntemleri uygun, Güzelbahçe Bina Güçlendirme Yöntemleri fiyatları 2020, Güzelbahçe Bina Güçlendirme Yöntemleri 2020 fiyatları, Bina Güçlendirme Yöntemleri Güzelbahçe fiyatları, Güzelbahçe Bina Güçlendirme Yöntemleri, Bina Güçlendirme Yöntemleri Güzelbahçe, Bina Güçlendirme Yöntemleri al, Bina Güçlendirme Yöntemleri fiyat, Bina Güçlendirme Yöntemleri Güzelbahçe hizmet, Bina Güçlendirme Yöntemleri uygun

Paylaş